ROMAN.IF.UA
ВАНТАЖНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ
Вантажні перевезення по всій Україні

Про наші перевезення

Сьогодні, вантажні перевезення є більш ніж популярними. Це обумовлено прагненням суспільства до більш якісного рівня життя, яке передбачає зміну житла, робочого місця або ж започаткування власної справи.

Компанія Roman.if.uaпропонує безпечні та швидкі вантажні перевезення по доступній ціні на спеціалізованих сучасних автомобілях.

Перевагами компанії Roman.if.ua є :

  • Надання повного пакету документів;
  • Швидка доставка вантажів на всій території України;
  • Гарантія безпеки вантажів;
  • Безкоштовне зберігання багажу на спеціалізованому складі;
  • Якісна упаковка вантажу різних габаритів.

Ми дбаємо про час та гроші наших клієнтів, саме тому ми забезпечуємо не тільки сервіс європейського рівня якості, але й доступні ціни. Досвідчені водії безпечно та швидко доставлять будь – який вантаж у бажане місце призначення, а кваліфіковані робітники допоможуть здійснити всі необхідні вантажно – розвантажувальні роботи.

Для транспортування специфічних одиниць торгівельної продукції ми надаємо герметичну упаковку, яка виступає гарантом збереження товарного вигляду під час перевезення на довготривалі відстані. Крім того, Ви маєте можливість зберігання вантажу понад 10 днів на складі нашої компанії, який знаходиться під надійною охороною.

В залежності від виду вантажних перевезень, кваліфіковані менеджери компанії Roman.if.ua запропонують Вам найбільш оптимальний варіант автомобілю у якому легко можна буде розмістити великі меблі, побутову техніку або ж палети продукції.

За допомогою яскравої фотогалереї сайту компанії Roman.if.ua Ви швидко зможете зорієнтуватися з вибором моделі вантажівки для безпечних та швидких автоперевезень. Професійні менеджери компанії Roman.if.ua нададуть Вам всі необхідні консультації по будь – яким питанням у зручний для Вас час.

Вантажні перевезення від компанії Roman.if.ua – це гарантія швидких, зручних та якісних вантажних перевезень по всій території України та тільки доступні ціни.

Наші переваги
 
 
Швидка доставка
Оперативно доставляємо маленькі і великі вантажі в більш ніж 100 населених пунктів України
 
Безпека вантажу
Гарантуємо безпечну доставку і зберігання вашого вантажу
 
Послуга "КАЛЬКУЛЯТОР"
Надаємо можливість самостійно оцінити витрати і терміни доставки
 
 
Повне оформлення
Надаємо весь пакет документів
 
Упаковка вантажів
Упакування вантажів різних типів від (конверта до палети)
 
Зберігання вантажу
Зберігання вантажу на складі на протязі 10 днів
 
Відгуки
 
Ми купили собі новеньку квартиру. І як хотілося все необхідне перевести в наше затишне гніздечко! Після весілля ми одразу почали шукати фірму, яка би добре займалас ...
- Анастасія
 
 
Наша фірма змінила адресу і ми з колегами вирішили зробити переїзд офісу. Довго шукали компанію, яка би професійно займалася вантажними перевезеннями та мала би в ...
- Наталя
 
<   >