Вантажні перевезення по всій Україні
Транспорт

Volkswagen LT 35 середня база

 Volkswagen LT 35 середня база  - це оптимальне рішення для надійних перевезень. Volkswagen LT 35 є містким та є повністю адаптованим для безпечного перевезення будь – якого типу вантажу. Сучасний дизайн у поєднанні з потужними характеристиками виступає гарантом якісних та швидких перевезень.

Для зручного проведення вантажно-розвантажувальних робіт у моделі Volkswagen LT 35 є збільшеним розмір дверей, що дозволяє безпечне транспортування меблів, великих комплектуючих деталей та спеціалізованої техніки. Середня ширина відкритих задніх дверей складає 1560, а у вантажівки з високим фургоном – 1775, що дозволяє вільно транспортувати меблі навіть дуже великих розмірів. Крім того, задні двері фіксуються у положенні 90 ° та максимально можуть відкритися на 180 °, що забезпечує більш зручне завантаження або ж розвантаження.

Вантажомісткість Volkswagen LT 35 складає 7,0 – 13,4 м³, завдяки чому така модель чудово підійде для вантажних перевезень будь – якої складності.

Універсальні та потужна Volkswagen LT 35 – це чудовий вибір для вантажних перевезень на великі відстані. та на великі відстані. Завдяки значній висоті фургона проводяться швидкі вантажно – розвантажувальні роботи, а робітники мають можливість комфортно працювати в середині кузова та контролювати процес перевезень.

Замовити новий та сучасний Volkswagen LT 35 для безпечних вантажних перевезень Ви зможете замовити від компанії Roman.

 

Mercedes-Benz Sprinter довга база

Mercedes-Benz Sprinter довга база – це справжня знахідка для безпечних та швидких вантажних перевезень. Mercedes-BenzSprinter повністю адаптований для довготривалих перевезень не тільки меблів та спеціалізованої техніки, але й будь – яких одиниць торгівельної продукції. Сучасний та якісний Mercedes-BenzSprinter є оснащеним сучасною системою безпеки ABS та має спеціальні розсувні двері, які дозволяють вільне проведення вантажно – розвантажувальних робіт.

Mercedes-Benz Sprinter має міцність 95 кВт/ 129.2 л.с. та об’єм двигуна 2,2 л. що дозволяє здійснювати швидкі та надійні перевезення. За версією кузова, середня довжина Mercedes-BenzSprinter складає 5245 мм. з радіусом розвороту 12,3 м. та об’ємом багажника 7,5 м³ з довжиною вантажної платформи 2600 мм., що робить таку модель оптимальним вибором для комфортабельних перевезень будь – яких типіввантажів.

Сучасний салон у поєднанні з підсилювачем керма забезпечать якісне та безпечне транспортування вантажів у будь-яке місце призначення. Для додаткового рівня зручності модель Mercedes-BenzSprinter є оснащеною сучасним клімат – контролем, кондиціонером та підтримує функцію підігріву дзеркал.

Замовити Mercedes-Benz Sprinter для будь – який вантажних перевезень на всій території України Ви зможете у компанії PassTrans по доступній ціні.